F5 Teknoloji 24 SaatF5 Teknoloji 216 446 2 888 Srn4000 nvr kayıt cihazı kolay kullanım özelliğiyle beraber kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı bu zamanlarda azami tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. bununla beraber çok aşırı çıkışlı kamera ve encoder desteği, pratik kamera kurulum özelliğiyle birlikte Linux işletim sisteminin yanı dizi Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında % profesyonel bir kullanım imkanı sağlamakta. bununla birlikte çok müsait fiyatlar altında birçok değişik alanda kullanım imkanını da yanında getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için özel bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu durumda bilgisayar "sabit" disklerde yapılır. Konfigürasyona bağlı şekilde, genel olarak 4, 8, 9 ve ya 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en önemli parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu halde bu, sistemler, kontrol iş yeri binaları ya da yavaş işlemler içeren diğer nesneler için bir problem oluşturmaz. fakat güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı olarak çalışan) kullanılmalıdır.

Son yıllarda elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve türlü çıkış cihazlarının (mesela, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, diğer engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilmektedir. Böylece, yüzde yüz entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar benzeri DVR'ler, çoğu gün srn 4000 nvr kayıt arasında şahısların olmadığı konutlar, depolar ya da başka yapılar için epey bir rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üzerinden uzaktan gerçekleştirilebilir.

başka bir srn 4000 nvr kayıt cihazı DVR türü bilgisayar tabanlı DVR'dir. cazibe kartı PC'ye yerleştirilir ve bir DVR biçimine gelir. çoğu durumda, bilgisayarın kaynakları sadece kaydedilen bilgilerin dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üstünde öteki amaçlarla kullanılması önerilmez, sebebiyse sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu uygar kaydedici şu anda NVR (ağ kaydediciler). Ya bir cihaz yahut sanal (yazılım) biçiminde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / ya da dağıtılmış video kontrol sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “F5 Teknoloji 24 Saat”

Leave a Reply

Gravatar